Polityka prywatności

Administratorem Pani/a danych osobowych jest Perfunero z siedzibą ul. Gen. M. Boruty Spiechowicza 24/204, e-mail: sklep@perfunero.
W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dane będą przetwarzane w celu wykonywania zawartej z Panią/em umowy, na podstawie Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Dane mogą być udostępniane Perfunero w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie (tylko jeżeli ma zastosowanie, inaczej jest to dozwolone tylko na podstawie odrębnie wyrażonej zgody)
Dane mogą być przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub organizacji międzynarodowej (jakiej/gdzie). Administrator informuje, że w tym celu zostały zastosowane zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską.
W celu uzyskania kopii danych proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych.
Dane będą przechowywane przez okres obowiązujące Umowy a także po jej zakończeniu w celach : wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych, dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, zapobiegania nadużyciom i oszustwom, zapobiegania nadużyciom i oszustwom, statystycznych i archiwizacyjnych, maksymalnie przez okres 10 lat od dnia zakończenia wykonania umowy.
Przechowujemy Twoje dane osobowe dla celów marketingowych przez okres obowiązywania umowy lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej.
Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)
Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych , adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Administrator informuje także o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu w celu wykorzystywania ich do oceny niektórych informacji o Pani/u, w szczególności do analizy lub prognozy osobistych preferencji oraz zainteresowań. Profilowanie nie będzie wywoływać wobec Pani/a żadnych skutków prawnych